Vasara prasidėjo jau seniai. O geriausia žinia ta, kad dar labai daug jos liko!
Iš patirties žinau viena – jei nesusiplanuoji vasaros savaitgalių, atostogų, pabėgimų į gamtą, tuos du likusius mėnesius gali imt ir iššvaistyt. Aš – vasaros ir jūros vaikas, todėl planų turiu iki pat rugsėjo. O smagiausia būtų, jei ir jūs prisijungtumėte prie jų (ir manęs), cha-cha 🙂

Planai planais, o gyvenimas mėgsta įnešti savų korekcijų, kurios visad kvepia avantiūromis ir netikėtais posūkiais – šią savaitę neplanuotai išvykstu į Švediją dviem savaitėm. Labai tikiuosi, kad gyvenimas visiškame kaime bus produktyvus tekstų ir darbų prasme.

 

 

O dabar grįžtu prie to, kas suplanuota.

#Festivalis Masters of Calm. Man – tai jau šeštas kartas šiame renginyje. Kadaise važiavau mokytis ir  semtis žinių, vėliau trejus metus buvau jo bendrakūrėja, o šiemet vesiu savo mylimą kalanetiką kasdien. Ir taip – visą festvalio laiką: liepos 20-29 d. Kas yra Masters of calm? Sveikas, aktyvus ir sąmoningas vasaros festivalis. Tai įkvepiančios atostogos po atviru dangumi, kurios kasmet suburia gamtos mylėtojus, žmones, besidominčius savo kūno ir minčių galimybėmis.

#Neringa. Joga. Jūra. Čia jau tradicija – išlėkt prie jūros ir ten gyventi, dirbti, mankštintis, poilsiauti, apsimesti, kad esu vietinė nidiškė. Šįkart – visam mėnesiui. Nidoje pasimatymų laukiu liepos 30 – rugpjūčio 13 d., Juodkrantėje – rugpjūčio 13-26 d. centriniuose paplūdimiuose kasdien vesiu nemokamą jogą (darbo dienomis – 8 ir 19 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis – 8 val.)

 

Photo credits: Giedrė Gižaitė

#Longboardai. Lentos yra labai geras dalykas, apvertęs mano gyvenimą aukštyn kojom ir atvėręs naujus galimybių horizontus. Vilniuje važinėjamės Vingio parke (kompanija yra visad labai laukiama, nes aš vis dar manau, kad, kai mylimus dalykus darome kartu, laimės trigubėja ir visokių įdomių dalykų atsitinka, tikrai). Bet jūs tikriausiai nemokate tomis lentomis riedėti…? Ir ant riedučių bijote stotis… Nieko tokio – tam yra patyręs treneris, išmokys. Rekomenduoju 🙂


 #Gratitude walks. Čia toks įstabus ir gyvenimą formuojantis nuotykis, fizinė veikla ir dvasinė praktika. Išmokau šį dalyką iš jaunos verslininkų šeimos, kurią seku jau daugelį metų. Ką reikia daryti? Pakanka išvesti save į lauką, parką, gatvę, paupį, pajūrį. Pasivaikščioti galite ir vienas, tačiau smagiau ir įdomiau bus su drauge ar mylimu žmogumi. Skirtkite tam valandą ar daugiau. Esmė: einant garsiai dėkoti (už bet ką, kas ateina į galvą). (Aš renkuosi, kad kas trečia padėka būtų už dar neįvykusį dalyką, tokiu būdu įsijaučiu į situaciją ir realiai pajuntu tai jau turinti.) Taip ir vaikščiokite, paeiliui vardindami, už ką esate dėkingi. Per valandą apie žmogų ir save gali sužinoti tokių įdomių dalykų! Atsiras ir bendrų svajonių, ir nuostabos, ir juoko! Vienas kitą įkvėpsite, padrąsinsite. Tik atsargiai – svarbu ištisai dėkoti, o istorijas ir strategijas atidėti vėlensiam laikui – juk Dėkingumo vaikščiojimų laikas – gausai, dėkingumui pajusti, programuoti save patiems beprotiškiausiems dalykams.

Photo: Julija Minajeva

#Kai vasara išeis. Tai niekur  iš tikrųjų ji neišeis! Skrendu į Kretą vesti jau aštuntosios savo stovyklos, kurioje: žygiai tarpekliais ir kalnais, joga, meditacijos, grupiniai užsiėmimai, autentiška Kretos kultūra, ir absoliutus laikas SAU. Dar turiu porą vietų — >>> spalio 17-24 d.

 #Kai lyja. Pati geriausia proga pagaliau padaryti tai, ko neleidžiu sau šviečiant saulei. Skaityti knygas, vartyti žurnalus, peržiūrėti sekamus blog’erius ar Youtube vlog’erius. O jei turiu gerą apšvietimą, prigaminu va tokių visokių moody kadrų. Net paskęstu tame laike.

 

Aš linkiu Jums pačios geriausios vasaros, kad ir ką beveiktumėte. Tikiu, kad sąmoningi, tikri pasirinkimai visad nuveda ten, kur turime būti, supažindina su tais, kuriuos turime sutikti, išmoko ir leidžia patirti savas pamokas ir išbandymus. Apie savuosius aš dar pasakosiu. To be continued.