Photo: Monika Dombrauskytė

Life is a combination of magic & pasta” – F. Fellini.

Pastaraisiais metais vis dažniau išgirstu frazę “Tu, Julija, gyveni svajonių gyvenimą”. Manau, kad aplinkiniai taip sako, nes jie žino, kad:

  • jau treji metai kaip nebedirbu “normalioje” darbovietėje nuo 8 iki 5.
  • Pusę vasaros praleidžiu prie Baltijos jūros svečiuodamasi pas draugus arba vesdama nemokamus jogos užsiėmimus centriniuose Neringos paplūdimiuose.
  • Mažiausiai mėnesį per metus būnu Kretoje, kur organizuoju sąmoningumo ir laukinių kelionių džiaugsmo perpildytas stovyklas.
  • Mano kasdienybė užpildyta smagiais ir naudingais užsiėmimais, mokausi riedėti longboard’u, riedučiais, o žiemą slidinėju.
  • Itin rūpinuosi savo savijauta bei sveikata, todėl kasdien mankštinuosi savarankiškai arba vedu moteriškas ir harmoningas treniruotes Aditi kalanetikos studijoje.
  • Mane supa ištikimi, palaikantys ir tikri draugai, su kuriais mokomės bendrauti atvirai, nuoširdžiai, auginame vieni kitus ir šiaip smagiai leidžiame laiką.
  • Gyvenu lėtai ir mokausi klausytis savęs. Esu laisva nuo terminų, grafikų arba streso, tačiau mano rutina kupina disciplinos ir sveikų įpročių.
  • Šiuo metu kuriu itin gražius, turiningus ir labai atvirus santykius su savo antrąja puse, ir tai labai smarkiai prisideda prie mano svajonių gyvenimo paveikslo.

Mano ateities planuose – slidinėjimo sezonas Alpėse, kelionės kemperiu bei gyvenimas kaime.

Ar lengva šitaip gyventi? Ar lengva žiūrėti šį filmą?

Tikrai – ne. Nes visų pirma reikia išdrįsti svajoti apie tai. O po to dar ir veiksmų imtis. Beveik kasdien patirti nestabilumą ir neužtikrintumą. Dažnai jausti finansinį nesaugumą. Kartais stokoti palaikymo (ypač iš tėvų). Patirti abejones ir vis balansuoti tarp nepasitikėjimo savimi ir (lengvabūdiškos) drąsos. Visas šis nepatogumas – kaina, kurią turiu mokėti už tai, ką turiu ir kur esu. Tačiau tas jausmas, kad esu ištikima sau, kad gyvenu tiek laisvai ir įdomiai, kiek man pačiai reikia, yra verti šios kainos. Patirtis ir savęs pažinimas, įkvėpimas veda mane į priekį ir kelia #instagramovertogyvenimo kartelę dar aukščiau.