Viena didžiausių vertybių man – laisvė. Ne tik būti savimi, bet ir jausti ją fiziškai. Galbūt todėl esu neabejinga greičiui. Galbūt todėl man labai patinka, kai vėjas švilpia ausyse, draikosi palaidi plaukai ir jau beveik dreba kojos.

Prieš kelerius metus išmokau čiuožti snieglente ir nuo to laiko žiema – tai naujoji vasara 🙂 Sniegas, kalnai, saulė, Alpės.

 O vasarą? Vasarai po kojom rieda longboard’as (ilgoji riedlentė). Šiaip labai baisu, ir traumų jau būta, bet vis tiek traukia, vilioja ir norisi išmokti kuo daugiau.

 

Aš tikiu, kad ateity teks žvelgti naujoms baimėms į akis: banglentės, burlentės, kaitai. Svajoju pagyventi surferių kaimely ir pažaboti bangas, įveikti save, susidraugauti su vandeniu.

Kas mūsų nenužudo, padaro stipresnius!

Mokydamasi pažaboti lentas jaučiuosi laisva ir nepriklausoma. Gyvenu džiaugsme. Čia ir dabar. Pamirštu viską aplink. Mokausi įveikti save, lipti per savo baimes. Pažįstu save geriau. O be to, šis laisvalaikis – tai garantija daug ir ilgai būti gamtoje, grožėtis panoramomis, būti gryname ore. Galų gale – sportuoti ir susipažinti su naujais žmonėmis.