Viena didžiausių vertybių man – laisvė. Ne tik būti savimi, bet ir jausti ją fiziškai. Galbūt todėl esu neabejinga greičiui. Galbūt todėl man labai patinka, kai vėjas švilpia ausyse, draikosi palaidi plaukai ir jau beveik dreba kojos.

Prieš kelerius metus išmokau čiuožti snieglente ir nuo to laiko žiema – tai naujoji vasara 🙂 Sniegas, kalnai, saulė, Alpės.

 

O vasarą? Vasarąi po kojom rieda longboard’as (ilgoji riedlentė). Mokytis pradėjau visai neseniai, ir, nepaisant to, kad labai baisu, vis tiek negaliu to nedaryti.

 

Irklentės jau pažabotos, tačiau tikiuosi, artimu metu laukia naujas iššūkis: banglentės, burlentės, kaitai. Kas mūsų nenužudo, padaro stpresnius!

Mokydamasi pažaboti lentas jaučiuosi laisva ir nepriklausoma. Gyvenu džiaugsme. Čia ir dabar. Pamirštu viską aplink. Mokausi įveikti save, lipti per savo baimes. Pažįstu save geriau. O be to, šis laisvalaikis – tai garantija daug ir ilgai būti gamtoje, grožėtis panoramomis, būti gryname ore. Galų gale – sportuoti ir susipažinti su naujais žmonėmis.